tarafından eklendi tarafından eklendi

THY UCAK KARGO  / Turkish Airport Cargo

15 Ocak THY UCAK KARGO Kampanyası

Bir şehirden diğer bir şehire; aynı gün teslim, ertesi gün teslim, öğlene kadar teslim, mesai saati bitimine teslim kargo gönderi seçenekleri ile istanbul ankara adana antalya ankara izmir bursa trabzon uçak kargo hizmetimizle dilediğiniz gönderi seçeneğiyle adresine teslim olur. Yurtiçi uçak kargo kategorileri; acil kargo, hızlı kargo, thy kargo, express kargo, aynı gün kargo, gece kargo ve daha fazlası ile hızlı çözüm ortağınız oluyoruz.

Uçak Kargo ile 3-4 saate bir şehirden diğer bir şehire aynı gün teslim ucak kargo hizmetimiz çok beğenilip, büyük bir rağbet görmektedir. Çünkü böyle VİP hizmeti bizden başka kimse sağlayamaz, size sağlayacaklarını söyleyip sizi daima kandırırlar, lütfen böyle sahtekar firmalara itibar göstermeyin. Bu tip durumlarda daima kurumsal firmalar ile çalışın ki sorunsuz hizmet alın.

THY UCAK KARGO  / Turkish Airport Cargo

15 Ocak THY UCAK KARGO Kampanyası

15 Ocak THY UCAK KARGO Kampanyası
15 Ocak THY UCAK KARGO Kampanyası

THY UCAK KARGO firmamız; kaliteli, daima güvenli, garantili ucak kargo hizmetimizle evrak, dosya, kutu, koli, paket, fatura ve dilediğiniz herşeyi gönderebilirsiniz. Uçak Kargo fiyatlandırması kg, hacim, ebat ve boyutlara göre hesaplanır. Firmamız THY UCAK KARGO resmi acentasıdır.

Thy kargo güvencesiyle artık gönderi paketleriniz emin ellerde.

Havaalanından havaalanına teslim ve Elden ele teslim seçeneklerimizin arasında fiyatlandırma farkı mevcuttur. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Hızlı hava kargo şirketi.

Yurtdışında ise pek çok noktaya THY UCAK KARGO hizmetimiz mevcuttur. Amerika, Azerbaycan, Rusya, İtalya, İspanya, Norveç, İsveç, Almanya, Belçika, Fransa, Hollanda ve daha bir çok ülkeye acil uçak kargo hizmeti!

7/24 irtibat

0538 4906846

 

Previous post THY Yurtici Acil Ucak Kargo Firmalari 0538 4906846
Next post THY UCAK KARGO | Ocak Sonu Kampanyası
Open chat